niedziela, 17 stycznia 2016

Czy naprawdę warto się wszystkim przejmować ?

Czy wy też tak macie że przyjmujecie każdym sprawdzianem, opinią na swój temat, plotkami którą się nie prawdziwe czy też fałszywą przyjaźnią z którą to wy się angażowaliście ?

 Życie jest trudne do przejścia każdy z nas jest inny, wyjątkowy na swój sposób, każdy z nas ma swój charakter czy swój gust i opinię którą może wyrażać. Są osoby które są wrażliwsze od nas które się bardziej od nas wszystkim przejmują i biorą to do siebie aż dogłębni swojego serca.
Takim bólem może być fałszywa przyjaźń, nie każdy z nas go doznał ale większości wszyscy, bardzo ufaliście tej osobie, mówiliście sobie wszystko ale ona was okłamywała i kłamstwo które wyszło na jaw było tak bolesne którego nie mogliście znieść. Osoba ta was po prostu wyśmiała i odeszła,  powinniśmy się wtedy zastanowić, porządnie jakie my błędy popełniliśmy w tym wypadku, aby ich więcej nie popełniać i unikać takich osób na swojej drodze.


 Czy naprawdę warto się przejmować sprawdzianem na który się uczyliście i wiecie że umieć na niego a tak bardzo się boicie, powinniśmy wtedy uwierzyć w siebie, pokazać sobie i wszystkim dookoła że jesteśmy lepsi od nich i napisać go jak najlepiej na tyle ile umiemy. Fałszywe plotki na swój temat, jest bardzo modnym tematem w dzisiejszym świecie wystarczy jedno słowo na daną osobę które jest nie prawdziwe i wszyscy dookoła o tym wiedzą. W tym wypadku powinna pomóc rozmowa z Tą osobą, dlaczego to robi, czasami powody tego są błahe ale czasami są
również i okrutne. Opinia czyjaś na swój temat, czy to jest warte naszej uwagi? Nie, nie powinniśmy się w to pogrążać, skoro czujemy się dobrze taki jakim jesteśmy, każdy z nas ma kompleksy, przykładem może być za długi nos którego nienawidzimy a dla kogoś nas nos jest idealny który by sami chcieli, więc nasze kompleksy mogą być dla innych czymś co będą uważali za piękne i będą to tolerować.
Moim zdaniem nie warto wszystkim się przejmować, może to nas wpłynąć jak będziemy dalej żyć i postępować zamartwianiem się wszystkim jest czymś złym.


Jutro mój blog obchodzi swój rok, strasznie szybko to zleciało, chcę od tej pory częściej pisać posty już mam kilka pomysłów a także i zmiany w wyglądzie bloga nie podoba się tak jak wygląda teraz.

                                                                Znaleźć możecie mnie:
Instagram -> Paulina
Snapchat-> paulina0907710 komentarzy:

 1. Eh tak jest. Ja się niestety wszystkim zbyt przejmuję, ale cóż. Ważne to znać swą wartość i nie przejmować się innymi :))

  aleksandraczaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety za bardzo się wszystkim przejmuję, ale staram się z tym walczyć. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się to przezwyciężyć :)
  http://im-dollka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja często się wszystkim przejmuję a najbardziej testy cały czas się na nich stresuję itp ;/

  Zapraszam do siebie : http://moda-naszym-swiatem.blogspot.com/ Mogę prosić o poklikanie w linki w poprzednim poście ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz całkowitą racje- nie powinnismy sie wszystkim cały czas przejmować. Powinnismy do niektórych rzeczy podchodzic z dystansem i pewnego rodzaju luzem. Pozdrawiam !! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz zupełną rację ja się często denerwuję takimi bzdurnymi sprawami,a przecież one nie są ważne!
  http://tornadomysli.blogspot.com/2016/01/problemy-facetow.html
  Obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog :) Obserwuje i liczę na to, że tobie również spodoba się mój blog i zrobisz to samo :) maarzycieelka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj ja również należę do osób, które biorą wszystko za bardzo do siebie. Po wielu popełnionych błędach wiele się nauczyłam i wyszło mi to na dobre. Pozdrawiam i zapraszam do siebie -- > curleymiki.blogspot.com
  Obserwuje i liczę na to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajny pościk ;))

  Zapraszam na mojego bloga ;))

  http://carolinaimage.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie ma co się przejmować za bardzo , tylko robić to co nam głos serca podpowiada :)

  golde-dor.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za komentarze,to naprawdę wielka motywacja:)
♥ Odwiedzam każdy blog podany przez Was w linku
♥ Usuwam wszystkie obraźliwe komentarze i spamy!
♥ Nie pisz " Fajny post i link" ,tylko na początku przeczytaj post!